طراحی سایت پزشکی به صورت تخصصی

طراحی سایت پزشکی به صورت تخصصی

داشتن وبسایت پزشکی برای پزشکان به منزله یک هویت شغلی می ماند و از طراحی سایت می توانند به عنوان نوعی ویترین استفاده کنند.

طراحی سایت پزشکان با هدف ارتقای سطح خدمات سلامت کشور و سهولت در ارتباط بیماران و مراجعین با پزشکان و افزایش آگاهی بیماران از خدمات پزشکی آغاز گردید.علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل میباشد و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینه کاری میتواند برای خیلی از افراد مشکل ساز گردد. روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان میگردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده مینمایند. حتی ممکن است از وب سایت پزشکی مورد نظر هم خوشش بیاید هر روز به آن سر زده و حتی آن وب سایت را به دیگران معرفی مینمایند و این قضیه میتواند موجب رونق کسب و کار می گردد. وبسایت پزشکی برای دکتر به منزله یک هویت شغلی می ماند و از طراحی سایت می تواند به عنوان نوعی ویترین استفاده کند.
امروزه مخصوصا در ایران تعداد کمی از پزشکان هستند که وب سایت شخصی دارند تا مهارت ها و رشته پزشکی خود را در آن معرفی نموده تا بازدید کنندگان اطلاعات دقیقی داشته باشد. آنها میتوانند تمامی وقت های ویزیت که به مریضان خود میدهند را به صورت اینترنتی و با دردسر کم بدهند. مریضان از منزل یا حتی محل کار خود میتوانند به راحتی ساعت های خالی را ملاحظه نموده و در جهت گرفتن وقت ویزیت اقدامات لازم را نمایند. در سایت پزشکی مشاوره رایگان در غالب پرسش و پاسخ متداول میتواند یکی از بخشهای بسیار جذاب دیگر و مرتبط با مسایل پزشکی باشد.بیماران قبل از اینکه آنها با مطب شما تماس حاصل نمایند از این قسمت جواب سوال خود را بگیرند و یا میتوانید با استخدام نمودن یک نیروی کار به صورت چت یا با صدا با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار کرده و از آنها دعوت کنید تا به مطب شما مراجعه نمایند.

طراحی وبسایت پزشکی در گیلان در دنیای امروز به یک الزام غیرقابل انکار مبدل شده است. شکل ظاهری وبسایت یکی از مسائل مهم است و از لحاظ گرافیکی و گالری تصاویر باید دارای تصاویر قابل قبولی باشد تا بیننده با دیدن تصاویر جذب سایت شما شود. تصاویر حرفه ای از تجهیزات، نشان دادن محیط آرام مطب، خدمات پرسنلی به بیماران، همه و همه از مهم ترین مواردی است که به جذابیت مطب شما کمک خواهد کرد. البته مهم تر از گالری تصاویر قوی سازی سایت به لحاظ رعایت اصول سئو و بهینه سازی است که سایت را در سرچ مرورگرهای مختلف در صفحه اول نشان می دهد. طراحی سایت برای یک درمانگاه یا بیمارستان میتواند عده زیادی از افراد را با تخصص ها و مهارت های خود آشنا کند و در نتیجه بر تعداد مشتریان خود بیافزاید ، معرفی رزومه پزشک ، ارائه خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی ، نشر مقالات و کتاب های پزشک تنها بخشی از مواردی است که می تواند در معرفی پزشک نقش اساسی را ایفا کند.داگر سایتی که ساخته میشود جامع و کامل باشد میتواند تمامی نیاز های بیماران را رفع کند و نظرات و پیشنهاد های آنها را هم از همین طریق دریافت نماید.
از امکانات ویژه طراحی سایت پزشکان می توان به موارد زیر اشاره نمود:
● معرفی کامل پزشک،تخصص ها و تشریح سوابق دکتر: وجود بخشی که به معرفی مطب یا درباره ما یا تماس با ما هم در سایت ( رزومه ی دکتری ، اطلاعات تماس، مطب ها و یا کلینیک های طبابت وی و تخصص ها ) میتواند یکی دیگر از صفحات و بخش های استراتژیک کسب و کار شما باشد. شما میتوانید در این صفحات خود را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی نموده و حتی آنها را تشویق و ترغیب نمایید تا وب سایت و مطب شما را به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند.
سیستم نوبت دهی آنلاین: به جرات می توان گفت که سیستم نوبت دهی اینترنتی که در طراحی سایت پزشکان استفاده شده، کامل ترین سیستم رزرو نوبت بصورت آنلاین در کشور می باشد.این سیستم برای سایت شخصی پزشکان، مراکز درمانی، کلینک های پزشکی و حتی بیمارستان ها قابل استفاده می باشد.
رزرو و تعیین وقت قبلی: رزرو و پرداخت ویزیت از طریق درگاه های بانکی را ممکن میسازد که این تقویم براساس روزهای کاری پزشک انتخاب میشود. به این صورت که پزشک در بخش مدیریت، روزهای کاری خود را بر اساس مکان و خدمت های مختلف، در سیستم تعریف می نماید. بر اساس این تنظیمات، بیمار محدود به انتخاب آن روزها می باشد.
این تقویم کاملاً شمسی بوده و امکان رزرو نوبت در روزهای غیرفعال را به کاربر نمی دهد.
پاسخ به سوالات متداول بیماران و بازدیدکنندگان: سیستم پاسخ به پرسش های بیماران یکی از امکانات طراحی سایت برای پزشکان می باشد.
اطلاعات تماس با پزشک و نمایش کروکی و آدرس مطب بر روی نقشه:تماس با پزشک از طریق ارسال ایمیل، شماره تلفن مطب، فکس و… از بهترین راه های ارتباط برقرار کردن سریع بیمار و پزشک در وب سایت پزشک است. این اطلاعات تماس می تواند حتی می تواند برای بیمار ارسال شود.
ثبت نام بیماران برای دیدن سوابق و وقت ها : خود بیماران دارای پنل مخصوص خود و منحصر به فرد خواهند شد تا بتوانند سابقه و پرونده ها و پرداخت های خویش را در هر جایی که هستند مشاهده و مطالعه کرده و در انتها از آن ها پرینت نیز بگیرند. در نهایت طراحی و پیاده سازی این قسمت از وب سایت موجب خواهد شد تا پرونده و سوابق بیماران و استفاده کنندگان از سرویس ها به آسانی قابل دسترسی باشند تا بتوانیم در هر موقعی که بخواهیم از آن ها استفاده کنیم.

مشاوره آنلاین پزشکی در طراحی سایت پزشکان

 ● مراکز تحقیقاتی : بسیاری مراکز تحقیقاتی را می توانید در این قسمت از صفحه وب سایت به مخاطب های خود معرفی کنید. با طراحی این قسمت از وب سایت می توانید وب سایت پزشکی و پزشکان خویش را به عنوان مرجع در ایران به کاربرها معرفی کنید. خیلی از بازدید کنندگان در اینترنت به دنبال این قبیل مراکزی باشد که در نهایت می توانند اطلاعات خویش را در وب سایت پزشکی و پزشکان شما بیابند.
● توصیه های پزشکی: همه ما می دانیم برای بیماران سرماخوردگی از مصرف موارد سرخ کردنی باید پرهیز شود اما همیشه پزشکان آنرا تکرار و تکرار می کنند.
این عادت ها همچنان وجود دارد، از طریق سایت پزشکی به بیماران خود آموش دهید قبل از مراجعه به مطب با چه آمادگی باید حضور پیدا کنند و بعد از ویزیت چه نکاتی را باید رعایت کنند.
از عدم مصرف دخانیات و داروهای خاص قبل از مراجعه تا مراقبت های بعد از ویزیت، همه در بخش توصیه های پزشکی قرار میگیرند.
● نمایش تازه های پزشکی : مخصوصا در رشته و شاخه پزشکی تازه هایی وجود دارد که شاید هنوز خیلی از دکترها نیز از وجود آن ها بی خبر هستند. پس با راه اندازی این قسمت وب سایت خویش را به عنوان منبع تازه های طبی به همگان معرفی کنید و بسیاری امکانات دیگر که مورد نیاز پزشک است. از ویژگی های سایت پزشکی خوب این است که، اطلاعاتی از خود پزشک است، مواردی که به اعتبار بخشی شما بسیار کمک می کند
● اطلاعات شخصی: این اطلاعات باید به صورت کاملا محدود شده باشد و بدانید دقیقا دانستن چه مواردی به بیمار کمک خواهد کرد مثل: کجا درس خوانده اید، چه دانشگاهی قبول شده اید، متولد کدام شهر هستید یا نبوغ و استعدادتان در چیست میتواند به جذاب شدن شما برای بیمار کمک کند.
● اطلاعات حرفه ای: این بخش قطعا نسبت به بخش قبلی از اهمیت بیشتری برخوردار است و کاربرد بیشتری برای بیمار دارد.اینکه تخصص تان چیست، در چه مواردی تبحر دارید، مدارک و سوابق تحصیلی تان چیست و از همه مهم تر برگ برنده تان نسبت به سایر پزشکان چیست، را در این بخش بیان می کنید. یکی از بخشهایی که میتواند در نهایت برای وب سایت شما بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب کند قسمت اخبار و مخصوصا مقالات میباشد. مطمئنا در زمینه هر رشته پزشکی روزانه مقالات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد و حتی از مقالات قبلی در جهت دادن اطلاعات به بازدید کنندگان خود میتوانید استفاده نمایید. وجود مقالات و حجم بالای اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث خواهد شد که موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل وب سایت شما را بهتر بشناسد بطوریکه رتبه بالاتری نسبت به سایرین پیدا خواهید نمود و در نتیجه جستجو بهتر نشان داده خواهید شد. به عنوان مثال کاربران با تایپ نمودن کلماتی مانند بهترین پزشک, لیست مطب پزشکان, متخصص جراحی, پزشک عمومی و .... میتواند به عنوان اولین وب سایت و در اولین صفحه وب سایت شما را رویت نماید. بنابراین بازدید کنندگان شما در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند نمود.