طراحی سایت حرفه ای برای مشاورین املاک

طراحی سایت حرفه ای برای مشاورین املاک

طراحی سایت مشاور املاک در رشت یکی از بهترین و کار آمدترین گزینه ها برای جذب مشتریان بیشتر در حوزه املاک است، امروزه با پیشرفت دنیای وب داشتن یک وب سایت برای هر مشاور املاکی در گیلان امری ضروری است.

طراحی سایت برای مشاورین املاک در رشت

با پیشرفت تکنولوژی در دنیای وب کمتر افرادی را می توانید پیدا کنید که برای کسب اطلاعات درباره هر مطلبی یکبار به دنیای وب سر نزده باشند، پس طبیعی است که حضور در دنیای اینترنت روز به روز در حال افزایش است. در دنیای مدرن امروز که با رشد فناوری و تغییر روش های بازاریابی و فروش ، نیازمند راه کار های جدیدی در این زمینه هستند در واقع هر کسب و کاری برای توسعه به فعالیت و حضور در اینترنت نیازمند است و مشاورین مسکن یا شرکت های انبوه ساز که رقابت تنگاتنگی در این حوزه با هم دارند  از این قائده مستثنا نیستند  برای همین مشاورین املاک از محل کسب و کار خود پا فراتر گذاشته و در استان و کشور فعالیت می کنند پس حتما نیاز به انجام فعالیت های جانبی برای شما به عنوان یک مشاور املاک ایجاد میشود تا بتوانید یک مزیت رقابتی نسبت به رقیبانتان ایجاد کنید تا مشتری ها به جای مراجعه به بنگاه های مجاور موجود، به بنگاه یا شرکت شما مراجعه کنند و طراحی سایت املاک در رشت یک ایده ی جالب برای معرفی و دستیابی سریع و آسان به مشتریان محسوب می شود. امروزه طراحی سایت مشاور املاک یکی از سایت های پرکاربرد و کسب در آمد برای مشاوران املاک محسوب می شود چرا که خرید خانه یکی از تصمیمات مهم و پرریسک در زندگی است که نیاز دارد قبل از قطعیت تصمیم تمامی موارد و خانه های مورد نظرخود را ببینید و با توجه به محدودیت زمان برای بعضی افراد و رفت و آمد های طاقت فرسا بهتر است که در دنیای اینترنت خانه های مورد نظر را با توجه به اولویت بندی های خود را انتخاب نموده و بعد اقدام به خرید نماید در اینجاست که لازمه داشتن یک وب سایت برای هر مشاور املاکی مشخص می شود یک مشاور املاک حرفه ای می داند که مشتریان امروزه به دنبال راحت ترین روش برای بازدید از خانه های مورد نظر خود هستند پس طراحی سایت برای مشاور املاک یکی از گزینه های مهم برای فروش بیشتر است. تیم برنامه نویسان مریخی با داشتن نمونه کارهای حرفه ای و متخصصین در زمینه طراحی سایت در رشت می تواند به شما کمک شایانی نماید. همانطور که گفته شد  ما برای پیدا کردن یک خانه مجبوریم که به بنگاه های املاک متفاوت مراجعه کنیم و پس از بررسی پرونده های گوناگون برای بازدید از ملک، به آنجا برویم. طی فرایند این کار زمان و هزینه بسیاری از ما صرف خواهد شد. همینطور نهایتا هرکدام از ما توانایی چه تعداد مراجعه و بازدید را دارد؟ با گسترش اینترنت و خدمات آنلاین، بستر بسیار مناسبی برای ساده سازی و تسریع در کارها ایجاد شده است. طراحی وب سایت املاک نیز یکی از همین موارد میباشد. با اینکار بنگاه های املاکی که اقدام به طراحی وبسایت حرفه ای خود کرده اند، برای مشتریان خود شرایطی را فراهم کرده اند که براحتی در میان تعداد بسیاری از فایل های مربوط به املاک جستجو کرده و مورد مناسب خود را انتخاب نمایند. سپس به بنگاه جهت عقد قرارداد مراجعه نمایند. زمانی که شما بتوانید خدمات خود را بصورت آنلاین و با کمترین زمان و کیفیتی مطلوب ارائه کنید، مطمئنا مشتریان بیشتری را بدست می آورید و قادر خواهید بود که کسب و کارتان را گسترش دهید.

مزایا طراحی سایت برای مشاور املاک

همانطور که میدانید جستجو و تقاضا در رابطه با خرید و فروش و اجاره مسکن نیز در سالیان گذشته در فضای اینترنت و سایت ها افزایش زیادی داشته است و طراحی سایت املاک برای پیشرفت ضروری به نظر می رسد و یکی از مزیت های این روش این است که یکی از مشکلات مشاورین املاک در سیستم سنتی به آن بر می خورند شامل موارد ملک های مختلف را در یک دفتر یادداشت می کردند را رفع میکند و زمان مورد نیاز برای ارائه این مطالب را کوتاه میکند و طراحی درست و پیشرفته سایت شما ، میتواند سهم کوچکی در مکانیزه نمودن سیستم مشاورین املاک داشته باشد ، به طوری که با ارائه امکانات مناسب مسیر ارائه خدمات مشاورین املاک را به مشتریان آسانتر می نماید. شما می توانید با در نظر داشتن طراحی وب سایت مشاوره املاک خود باعث بهبود ارائه خدمات به مشتریان خود شوید و اقتصاد خود را رونق دهید. از آنجایی که این روزها زمان برای دسته ای از افراد بسیار مهم است هنگامی که شما در حوزه کاری خود خصوصا مشاورین املاک که در دسته حوزه های پر کاربرد و ضروری دنیا برای خرید ملک محسوب می شوند بتوانند خدمات خود را به صورت آنلاین و در مدت زمان کوتاه به مشتریان خود ارائه دهند قطعا قادر خواهند بود مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب نموده و قدم بزرگی برای فروش بیشتر بردارند. شما می توانید برای اطلاع از نحوه طراحی سایت و قیمت طراحی سایت برای مشاوران املاک با تیم مشاوره برنامه نویسان مریخی تماس حاصل نموده و یا در چت آنلاین برای ما پیام بگذارید.

قیمت طراحی سایت برای مشاور املاک:

با توجه به نوسانات قیمتی این روزها قیمت دادن برای هر کاری کمی دشوار به نظر می رسد چرا که در هر حوزه ای که فعالیت می کنید عواملی روی قیمت ها تاثیر مستقیم دارند که طراحان سایت نیز از این قائده مستثنی نیستند  در رابطه با قیمت طراحی سایت املاک در گیلان بستگی به سایت درخواستی مشتری دارد. اینکه مشتری چه انتظاراتی از سایت خود داشته باشد برای مثال یکی از قابلیت هایی که تاثیر مستقیم روی قیمت طراحی سایت دارد استفاده از نوع CMS می باشد. موارد زیر خلاصه ای از ویژگی هایی است که می توان روی سایت مشاوراملاک پیاده سازی کرد
● امکان مشاهده نمودن تصاویر و جزئیات ملک
● دسته بندی های جامع و گسترده برای ملک ها 
● پنل مدیریت حرفه ای و تخصصی 
● قابلیت ثبت املاک به همراه جزئیات کامل 
● جستجوی سریع و آسان در یک موقعیت 
● قرار دادن گالری تصاویر 
● قراردادن بخش خبرنامه و یا بلاگ در طراحی سایت املاک 
● قرار دادن بخشی به عنوان فروش ویژه 
● ایجاد بخش نظردهی برای سایت مشاورین املاک 

 

سئو سایت املاک

برای اینکه سایت شما بتواند روزانه بازدیدهایی داشته باشد نیاز است که سایت خود را سئو کنید، توجه به مبحث سئو و بهینه سازی سایت از عوامل مهمی است باید برای افزایش مشتریان خود به آن توجه داشته باشید. تجربه نشان داده که اغلب وب سایت هایی کلیک و بازدید بیشتری دارند که در رتبه های اول تا سوم موتور های جستجو مثل گوگل قرار گرفته باشند و مابقی وب سایت ها سهم کمی از جستجو های اینترنتی را شامل می شوند و اگر در طراحی وب سایت املاک شما ، سئو به خوبی رعایت شده باشد ، پس از جستجوی عبارتی مانند “خرید ملک ….” ، وب سایت شما به عنوان یکی از وب سایت های پیشنهادی در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد. بنابراین برای پربازدید شدن وب سایت تان ، باید طراحی وب سایت تان کاملا بهینه باشد. نقشه ی گوگل یک ابزار مفید برای نشان دادن دقیق مکان و محل قرار گیری دفتر مرکزی و موارد مورد معامله بر روی نقشه های ماهواره ای و نقشه های شهری می باشد. همچنین افراد می توانند محل دقیق ملک و املاک مورد نظرشان را روی نقشه ی گوگل مشخص کنند و دسترسی مشتری برای آن ها راحت تر و سریع تر شود و جستجوی محدوده ای در گوگل یکی از مزیت ها می باشد. این جستجو به افراد این امکان را می دهد که در محدوده ی مورد نظرشان ، خانه و یا زمین های ثبت شده در سایت شما را جستجو کنند. شرکت برنامه نویسان مریخی با داشتن تیم مجرب و حرفه ای می تواند در گوگل سایت شما را به جایگاه خوبی برساند برای اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه سئو سایت املاک و طراحی سایت برای مشاورین املاک می توانید با تیم برنامه نویسان مریخی تماس حاصل نمایید.

 ویژگی های سایت مشاور املاک:

ظاهر وب سایت بسیار اهمیت دارد چون در چنین سایت هایی که کاربر ساعت ها از وقت خود را در آن به جستجو می گذارد بسیار مهم است و استفاده از طراحی سایت مناسب می تواند بسیاری از بازدید کنندگان وب سایت شما را به مشتریان دائمی شما تبدیل نماید. سایت سازی با ارائه بهترین و زیباترین قالب ها فضای دلنشینی را برای کاربرانتان ایجاد می کند که این امر باعث جذب مشتریان بیش تر و شناخته شدن وب سایت شما می شود و طراحان وب سایت ما با تجربه بالایی که در این زمینه دارند شما را به این اصل مهم نزدیک میکنند. اینکه در سایت شما املاک مورد نظر در دسته بندی خاص خودشان قرار بگیرند بسیار اهمیت دارد تا کاربران به آسانی قادر به یافتن ملک مورد نظر خویش باشند وجود یک سیستم جستجوی قوی با سرعت بالا و بدون نقص یکی از حساس ترین وظایف در ساخت سایت املاک است با توجه به حجم انبوه اطلاعات و تصاویر مربوط به املاک ،جستجوی کاربران را در کمترین زمان ممکن ایجاد می کند که نتیجه آن وجود مشتریان حقیقی برای وب سایت شما خواهد بود. یکی از مواردی که میتواند سایت شما رو مورد توجه کاربران قرار دهد راه اندازی بخشی با عناوین فروش ویژه ، فروش فوق العاده ، پیشنهاد ویژه و.. که بازدید کننده ی سایت را ترغیب به دنبال کردن سایت شما خواهند کرد. وجود یک گالری جذاب و شیک میتواند بازدید کنندگان و مراجعه کنندگان سایت شما را برای مرور تصاویر و پروژه های موجود راهنمایی کند. وجود بخش نظردهی در سایت شما میتواند شرایط خوبی را در اختیار مشتریان قرار دهد تا در رابطه با زمین ها و ملک و املاکی که بر روی سایت گذاشته شده است نظردهی و امتیاز دهی کنند.

سوالات متداول طراحی سایت املاک با تیم برنامه نویسان مریخی

طراحی سایت املاک چقدر زمان می برد؟
اولین سوالی که معمولا ذهن مشتری را برای سفارش طراحی سایت املاک درگیر می کند پروسه زمانی طراحی سایت است در این رابطه صراحتا می توان گفت با توجه به ویژگی های درخواستی مشتری از وبسایت ممکن است زمان های متفاوتی را بگیرد که در زمان عقد قرارداد زمان دقیق تحویل پروژه به کارفرما داده می شود. خوشبختانه تیم برنامه نویسان مریخی در تمامی پروژه های انجام شده در زمان مقرر پروژه را به کارفرما تحویل داده است.

دسترسی های پنل ادمین وب سایت برای مشاورین املاک به چه صورت است؟
تقریبا می توان گفت شما به صورت کامل به تمام ویژگی های وب سایت خود دسترسی خواهید داشت البته مواردی که در حوزه برنامه نویسی هستند از این قائده مستثنی می باشند.

سفارش طراحی سایت املاک در گیلان

اگر شما هم به دنبال یک تیم طراحی مجرب و متخصص برای طراحی وب سایت املاک خود هستید تیم برنامه نویسان مریخی با سال ها تجربه و نمونه کارهای موفق در حوزه املاک می تواند در این راه مشاور و راهنمای شما باشد برای سفارش طراحی سایت املاک کافی است با ما تماس حاصل نمایید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و فرم مربوطه را پر نمایید تا در اسرع وقت تیم پشتیبانی با شما تماس بگیرد.