تبلیغات در کانال های پر بازدید سروش

تبلیغات در کانال های پر بازدید سروش

با فیلتر شدن جوامع مجازی مثل اینستاگرام این روزها همه به سمت پیام رسان های ایرانی رفته اند لذا تبلیغات در کانال های پر بازدید پیام رسان ایرانی سروش می تواند بسیار نتیجه بخش باشد

اپلیکیشن یا همان پیام رسان  سروش یکی از نرم افزارهای بسیار پرکاربرد در فضای مجازی است که طی سالهای اخیر و بخصوص یک سال اخیر بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. تبلیغات در پیام رسان سروش بخش گسترده ای  از این اپلیکیشن همه پسند را تشکیل می دهد، که در حوزه های مختلف از جمله معرفی مجموعه ها، محصولات و کانال ها ، انیمیشن و فیلم و ... به معارفه و تبلیغ مشغول می باشد. بسیاری از افرادی که در زمینه خرید و فروش آن لاین کار می کنند یکی از روش های ایدئال برای جذب و بازاریابی را استفاده از سیستم تبلیغات در سروش می دانند. نکته مهم اینجاست که روش های متفاوتی در این پیام رسان جهت تبلیغات وجود دارد که لازم است یک کاربر از سایر قابلیت های آن مطلع باشد که در این صورت  یک بازار یاب حرفه ای در صورت اطلاع جامع از شیوه های بازاریابی از طریق اپلیکیشن سروش قطعا در یک بازه زمانی کوتاه مدت به یک نتیجه مطلوب و مورد انتظار خواهد رسید. پیام رسان داخلی سروش در حال حاضر بیش از 2 میلیون کاربر دارد که بطور شبانه روزی در ساعات مختلف به آن سر میزنند. شاید بخاطر همین محبوبیت ویژه بوده که فعالان اقتصادی، این برنامه را مرجع و بستر مناسبی برای تبلیغ ایده ها و محصولات خود دانسته اند. اگر سری به این نرم افزار تخصصی بزنیم خواهیم دید که کانال های رسمی و معتبر بسیاری در آن در حال فعالیت هستند. بطوری که انتشار محتواهای تخصصی در این برنامه یک شرایط تبلیغاتی بسیار خوب و منحصر به فردی را برای عموم مردم با سلایق مختلف ایجاد نموده است.

همچینین بخوانید: طراحی سایت برای نمایندگان مجلس

ارزیابی اپلیکیشن سروش از منظر کاربران فضای مجازی

از آنجایی که بسیاری از کانال های خبری با بیش از 120 هزار عضو در این پیام رسان در حال فعالیت هستند، جا دارد تا با یک نگاه واقع بینانه به بررسی اعضاء فعال و ارزیابی کاربران واقعی این نرم افزار داخلی بپردازیم. نتایج حاصل از تبلیغات در سروش و بازخورد بالایی که صاحبان کانال های متعدد از تبلیغات خود در سیستم نرم افزار سروش بدست آورده اند، نشان داده که بیش از 90 درصد مخاطبین و کاربران آن کاملا حقیقی بوده و از طریق سروش با محصول مورد درخواست خود آشنا شده اند. نکته قابل توجه دیگری که لازم است به آن اشاره شود این است که استفاده از این نرم افزار به قشر خاص و جنسیت ویژه ای محدود نمی شود؛ بلکه طیف های مختلفی از خانم ها و آقایان با رنج سنی نوجوان، جوان و یا میانسال از این نرم افزار استفاده می کنند. در این اپلیکیشن کانال های متفاوتی از جمله کانال هواشناسی و وضعیت جوی هوا، کانال های مخصوص بانوان با مضامین آشپزی، سفره آرایی، هنرآموزی و ... و یا کانال های ویژه ای با محتواهای آموزشی ویژه دانش موزان و یا دانشجویان و نیز کنکوری ها در آن در حال فعالیت مستمر و به روز هستند. سطح بالای توانایی در بستر ایجاد شده در سروش موجب شده تا دامنه معرفی و تبلیغات و ارائه مطلب در آن تا سطح بالایی گسترش یافته و مورد توجه بیشتر کاربران فضای مجازی قرار گیرد.

همچنین بخوانید: crm چیست و چه کاربردی دارد؟

انتخاب بهترین روش تبلیغاتی در اپلیکیشن سروش

از سایت های بسیار پربازدید که در فضای مجازی توانسته اثرگذاری پیام رسان سروش را در حوزه تبلیغات و معرفی محصول بیشتر به مخاطبین بشناساند سایت مارس تحت عنوان برنامه نویسان مریخی می باشد. اگر علاقه مند به تبلیغات از طریق پیام رسان سروش هستید می توانید با تیم تبلیغاتی برنامه نویسان مریخی ارتباط بگیرید لذا کافیست وارد این سایت شده و از طریق کلیک کردن بر سمت چپ سایت با کاربران این سایت در زمینه تبلیغات در کانال های پر بازدید سروش ارتباط گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. در مدت زمان بسیار کوتاه همکاران ما با شما ارتباط گرفته و پر بازدید ترین کانال ها را برای تبلیغ شما رزرو می کنند. استفاده از تبلیغات بازدیدی بهترین روش برای تبلیغات در پیام رسان سروش می باشد


میزان هزینه کرد تبلیغات در پیام رسان سروش

نوع تبلیغات شما می تواند تعیین کننده هزینه تبلیغات در پیام رسان سروش باشد. اگر مایلید تا تبلیغات بازدیدی را انتخاب نمایید بر اساس تعداد ویوی کانال شما میزان هزینه آن نیز معین می شود. در یک محاسبه مالی منظم از نحوه تبلیغات خود در سروش حتما به این نتیجه خواهید رسید که میزان هزینه ای که انجام داده اید در مقایسه با شیوه های دیگر معرفی محصول و تبلیغ و نیز در ارزیابی نتایجی که از آن حاصل نموده اید کاملا مقرون به صرفه می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از این روش تبلیغاتی از فعالان ممتاز و کاربلد در زمینه تبلیغات آنلاین کمک بگیرید. بطور نمونه مشاوران تبلیغاتی در سایت برنامه نویسان مریخی می توانند در تبلیغات مجازی سروش و نیز بازخورد و نتایج حاصل از این روش کمک حالتان باشند. شما می توانید بطور شبانه روزی با مشاوران زبده برنامه نویسان مریخی در ارتباط باشید. روش های جدید تبلیغاتی را از ما بخواهید و از نرم افزار کم هزینه و پر منفعت سروش بیشترین بهره را ببرید. منتظر تماس شما عزیزان هستیم.